DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Living

Brenda shtëpisë së Adele: Enterieri më modern në stil fshati anglez (VIDEO)

Shpërndaje

Pasi u rikthye në skenë, ajo vendosi  të hapte derën e shtëpisë së saj në Los Angeles per publikun,kjo nuk është diçka që shihet kaq shpesh.

Vila e Adelës vlen 7 milionë paund dhe britanikja e ka dekoruar në stilin e vërtetë anglez.

“Unë u përpoqa të krijoj një ndjenjë të fshatit anglez”, i tha Adele mysafirit të saj, moderatorit Joe Sabia.

Duke kaluar nëpër gjelbërimin e harlisur, ju arrini në një derë hyrëse elegante që hap hapësirën e qilimave shumëngjyrësh në pjesën më të madhe të shtëpisë.

Ne shohim një kuzhinë kaq të njohur me plan të hapur në blu të errët me një ishull të madh mermeri dhe një mori ushqimesh të shëndetshme.

Nëse vazhdojmë vizitën do të shohim një divan masiv qoshe në dhomën e ndenjes. Gjithçka është zbukuruar me detaje minimaliste, ndërsa lulet zbukurojnë pjesën më të madhe të shtëpisë së këngëtares së famshme.

Adele ka zgjedhur më së shumti mobilie ne ngjyra te lehta,ndërsa në disa detaje ngjyra të ndezura  qe krijojne nje ekuiliber te kendshem ne dekorim.

/ KultPlus.com

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *