DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Britney Spears dhe Backstreet Boys vijnë me një këngë së bashku

Shpërndaje

Kënga e re “Matches”sjell këngëtaren e njohur Britney Spears në një bashkëpunim me Backstreet Boys.

“Çfarë dite e lavdishme! Jemi pyetur në lidhje me mundësinë e një bashkëpunimi si ky për 20 vitet e fundit dhe sot është dita!!”, shkruan Backstreet Boys në Twitter.

“#BritneyXBackstreet është më në fund këtu! #Matches do të dalë tani në “Glory Deluxe” i @britneyspears”, shtuan ata në rrjetin social.

“Glory Deluxe”është ribotimi i dytë i vitit 2020 i albumit të vitit 2016 të Spears.

Video e mëposhtme e këngës në Youtube:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *