DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Britney Spears kritikon BBC-në për publikimin e dokumentarit: Janë fokusuar në anët e mia të errëta

Shpërndaje

Britney Spears ka kritikuar BBC që ka publikuar dokumentarin e saj ‘’The Battle for Britney: Fans, Cash and Conservatorship’’, duke e akuzuar produksionin se janë fokusuar vetëm në anët e errëta të jetës së saj.

Produksioni detajon çështjet e shëndetit mendor të yllit të pop-it që bënë që babai i saj Jamie të merrte kontrollin e vajzës se tij  dhe pasurisë së saj pa vendim gjykate 13 vjet më pare.

Spears është shprehur se nuk ndihet e kënaqur kur pjesët më ‘negative dhe traumatizuese’ të jetës së saj rishikohen nga media dhe publiku në këtë mënyrë.

Dokumentari i titulluar ‘’The Battle for Britney: Fans, Cash and Conservatorship’’, doli këtë fundjavë në BBC iPlayer.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *