DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Britney Spears në prag të martesës dhe fustanin po e përgatit ekskluzivisht Donatella Versace

Shpërndaje

Britney Spears dhe Sam Asghari janë në prag të martesës. Këtë e ka konfirmuar vetë artistja e cila nëpërmjet një statusi në mediat sociale ka njoftuar se Donatella Versace është duke realizuar fustanin e saj që do ta veshë kur martohet.

Këngëtarja ndau fotografi dhe një video të saj duke pozuar me një fustan rozë në diçiturën e të cilit shkroi : “Jo, ky nuk është fustani im i nusërisë! Donatella Versace po më bën një fustan ndërsa flasim. Natën e mirë njerëz”.

Ylli i muzikës pop mund të rimarrë kontrollin e jetës dhe financave të premten, kur gjykata në Los Angeles të dëgjojë argumentet për përfundimin e procedurave komplekse ligjore që kanë qenë në fuqi prej 13 vitesh.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Britney Spears (@britneyspears)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *