DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Brooklyn Beckham fejohet me Nicola Peltz

Shpërndaje

Brooklyn Beckham kete fundjave i surprizon te gjithe duke shpallur fejesen me aktoren Nicola Peltz.

“Dy jave me pare i kerkova shpirtit tim binjak te martohej me mua dhe ajo tha “PO”

shkruan ne rrjetet e tij sociale Brooklyn.

”Une jam burri më me fat ne bote. Une premtoj  te jem burri me i mire dhe babai me i mire nje dite”

Te njejten foto postoi edhe Nicole ne rrjetet e saj sociale ku shkruan perbri fotos:

”Une jam me shume se e lumtur te kaloj pjesen tjeter te jetes perkrah teje” duke falenderuar gjithashtu motren e vogel te Brooklyn, Harper sepse ishte pikerisht ajo qe i kishte bere foton.

Gjithashtu mamaja e Brooklyn, Victoria Beckham shpreh urimet dhe mbeshtetjen e familjes per ciftin e ri, duke postuar te njejten foto ku perbri shkruhej:

”Ne nuk mund te ishim me te lumtur se kaq.

Ju urojme shume dashuri dhe jete te gjate”

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *