DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Çantat e reja Zara janë aksesorët magjik të garderobës së dimrit 2021

Shpërndaje

Rruaza, temina, ngjyra metalike: Zara sjell me çantat e saj të gjitha tendencat e aksesorëve më të dëshiruar të modës së dimrit 2021. Koleksioni i ri propozohet si një komplet çantash të vogla (të çmuara) për t’u mbajtur mbi supe ose me dorë, të afta për t’ju bërë të vetëdijshëm se sa shumë një aksesor i tillë mund të bëhet pika qendrore e tërheqjes së vëmendjes. Mund të mbahen ditën ose natën sugjeron ”Elle Italia” në veshje të holla, fustane apo të kombinuara me një pallto ngjyrë deve për të shijuar kontrastin dhe teksturën kromatike.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *