DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Cardi B thotë se meshkujt duhet të shpenzojnë më shumë para në Ditën e të Dashuruarve

Shpërndaje

Shumë prej yjeve ndërkombëtare kanë filluar të pranojnë dhuratat per diten e Shen Valentinit.

Cardi B është njëra prej tyre, e cila edhe në përditshmëri llastohet  me dhurata nga bashkëshorti i saj, Offset, shkruan Daily Mail.

Ajo tashmë është parë duke udhëtuar në një vend, ku rezidenca ku po qëndron ishte e mbushur me lule dhe balona.

Por, në rrjete sociale ajo nuk ka lënë pa ndarë opinion rreth kësaj dite, ndërsa mesazhi i saj ishte interesant.

Sipas reperes, meshkujt duhet të jenë ata që duhet të shpenzojnë më shumë për dhuratat ndaj të dashurave të tyre.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *