DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Star Fashion

Carolina Herrera, stilistja që frymëzon me krijimet unike dhe ngjyrat  

Shpërndaje

Carolina Herrera e njohur si nje nga Stilistet me nje stil personal te jashtezakonshem,e lindur ne Venezuele, u prezantua me boten e modes qe ne moshe te re nga Gjyshja e saj, e cila e merrte gjithmone me vete ne sfilatat e shtepise se modes Balenciaga.E destinuar per tu bere pjese e rendesishme e historise se modes e perfaqesuar nga nje stil Unik , Elegant dhe i jashtezakonshem, vazhdon te na surprizoje me krijimet dhe koleksionet vit pas viti.

Carolina Herrera ka qene gjithashtu nje nga stilistet e preferuara te disa prej Zonjave te Para te Amerikes si  Jacqueline OnassisLaura Bush, dhe  Michelle Obama.

Herrera vjen kete vere me nje koleksion plot ngjyra dhe shprese.

Ju ftojme te shijoni disa nga propozimet Pranvere – Vere 2020 ne galerine e meposhtme:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *