DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Céline Dion anulon koncertet për arsye shëndetësore

Shpërndaje

Ylli kanadez i muzikës ndërkombëtare Celine Dion ka njoftuar se po anulon koncertet në Las Vegas të planifikuara për në fillim të nëntorit për arsye shëndetësore.

” Është e nevojshme që unë  të përqëndrohem në shëndetin tim tani në mënyrë që të përmirësohem shpejt …Unë dua të dal nga kjo sa më shpejt të jetë e mundur,” shkroi me keqardhje këngëtarja kanadeze në mediat sociale.

Celine Dion vuan nga “ngërçe akute dhe të përhershme të muskujve”

Koncertet  e saj ishin parashikuar të zhvilloheshin nga 5 deri në 20 nëntor dhe nga 19 janar deri më 5 shkurt 2022. Dion shpreson që tu rikthehet turneve në  mars të vitit 2022.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *