DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Uncategorized

Chiara Ferragni dhe Federico japin lajmin e pritjes se nje Bebushi,ne menyren me te bukur

Shpërndaje

Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni dhe bashkeshorti i saj Fedez zbuluan se jane  ne pritje te nje Bebushi.

Të gjithë fansat e saj u emocionuan shumë.

Ajo dhe bashkëshorti kanë menduar një mënyrë mjaft origjinale per te zbuluar sektretin e bukur,duke bere nje video ku tregojne pergjigjen pozitive te testit.

View this post on Instagram

23 luglio 2020 ❤️

A post shared by FEDEZ (@fedez) on

Nderkohe gjate pushimeve ne Sardenje ne Korrik, te paret qe e kane marre lajmin e bukur kane qene familjaret e çiftit, te cilet gjithashtu jane surprizuar nga situata e kendshme qe çifti  Fedez krijoi ne menyre krejt origjinale ku i zbuloi sekretin.

Lotët dhe përqafimet kanë qenë të shumta dhe me siguri të gjithë ata që e kanë parë videon janë emocionuar po njësoj.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *