DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez së shpejti prindër të dy binjakëve

Shpërndaje

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez do bëhen së shpejti sërish prindër. Modelja është në pritje të binjakëve dhe lajmin e kanë konfirmuar vetë çifti.
Përmes një postimi në Instagram ku shfaqen të dy në shtrat me ekon në duar.

“Shumë të lumtur t’ju njoftojmë se po presim binjakë! Zemrat tona janë plot me dashuri! Mezi po presim t’ju takojmë!”– shkroi çifti krah fotografisë.

Kujtojmë se Cristiano dhe Georgina janë prindër të një vajze me emrin Alana që erdhi në jetë 4 vjet më parë. Po ashtu, ylli portugez është baba i binjakëve Eva dhe Mateo, të lindur nga një nënë surrogate. Cristiano u bë baba për herë të parë në 2010 me Cristiano Junior dhe identitetin e nënës së tij ka preferuar ta mbajë të fshehtë.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *