DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dalin detaje të reja për lidhjen e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Shpërndaje

Zërat se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë duke rijetuar historinë e tyre të dashurisë janë shtuar në dy muajt e fundit.

Një burim ka treguar ekskluzivisht për “E News” se Jennifer është gati të largohet nga Miami dhe të lërë shtëpinë e saj luksoze, ku edhe shijoi së fundmi një fundjavë të këndshme me Affleck, për t’u zhvendosur në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me binjakët e saj, 13-vjeçarët, Emme dhe Maximilian.

Burimet thonë se ajo do të jetë së shpejti afrë Ben dhe ka nsiur të shohi për shtëpi në LA dhe shkollë për fëmijët.

‘’Ajo po shikon shkolla për fëmijët e saj në vjeshtë. Jennifer është shumë e lumtur për këtë fillim të ri dhe për të ndjekur gjërat me Ben. Ata së shpejti do të jenë në shtëpinë e tyre Los Angeles.”

Pavarësisht fotografive dhe burimeve të shumta Ben dhe Jennifer nuk e kanë pranuar publikisht marrëdhënien e tyre.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *