DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Dimri 2020/ 10 pamje elegante bardh e zi

Shpërndaje

E bardha dhe e zeza janë dy ngjyra që janë gjithmonë ‘’in’’, që tregojnë klas, elegancë dhe janë të përshtatshme për çdo stil veshjeje.

Edhe nëse dëshironi të visheni sport, apo pak më klasike, kombinimi mes të bardhës dhe të zezës do ju tregojë gjithmonë bukur, sidomos në stinën e dimrit.

Nga moda e stilit të rrugës fotogaleria e mëposhtme ju sjell ide e inspirim për të krijuar stilin tuaj dhe një pamje perfekte ndërsa visheni bardh e zi.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *