DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Disa nga veshjet mahnitëse të Lady Gagas në “House of Gucci”

Shpërndaje

Paparacët kapën disa nga pamjet e Lady Gafa gjatë xhirimeve  te ”Hosue of Gucci” . Fotografite kane te fiksuara disa nga veshjet me te bukura dhe trendi te gruas se manjatit te modes.

Ato gjithashtu hedhin një vështrim nga afër tefustanit të nusërisë që ajo vesh për të risjell dasmën e Reggiani dhe Gucci të vitit 1973, si dhe një fustan tre çereksh me dantella të bardha me rrip dhe një xhaketë që përputhet. Projekti kinematografik ”House of Gucci” sjell një portretizim të jetës së dinastisë së famshme familjare, tregon shkëlqimin dhe rënien e Patrizia Reggiani-t (bashkëshortja e Gucci-t), e cila u dënua për komplotin e vrasjes së tij.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *