DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ditëlindjen e kishte Elena, por vëmendjen e mori të gjithën Rita

Shpërndaje

Rita Ora ka shkëlqyer në ditëlindjen e motrës së saj në Los Angelos dhe mund të themi me bindje se mori gjithë vëmendjen në listën e të ftuarve.

Artistja shqiptare u shfaq mjaft tërheqëse e veshur me një fustan lëkure me dekolte të ekspozuar.

Ditëlindjen e kishte Elena, por vëmendjen e mori të gjithën Rita 1Ajo mbante veshur një palë çizme të gjata në ngjyrë të zezë teksa ecte afër motrës së saj, e cila gjithashtu dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan ngjyrë portokalli të ndritshme dhe një xhaketë ngjyrë kafe.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *