DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Dizajnerët zgjedhin komoditetin, ky është trendi më ‘in’ i kësaj pranvere

Shpërndaje

Pandemia mirë apo keq solli një revolucion në modë, duke e bërë komoditetin karakteristikën kryesore të çdo veshjeje.

Nëse gjatë gjithë kohës së pandemisë në dimër kemi veshur tuta  për të qenë më komodë, dizajnerët e modës thonë se tani është koha që të vishni pantallona me bel të gjatë, ose siç quhen ndryshe ‘’pantallonat e babit’’ që na sjellin ndërmend modën e viteve 80’’. Ato janë komode dhe mund të vishen dhe kombinohen me pothuajse gjithçka, që nga atletet, deri tek sandalet e sheshta ose me takë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *