DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Drake bojkoton çmimet “Grammy”

Shpërndaje

Këngëtari i njohur Drake ka bojkotuar çmimet “Grammy”. Artisti ka tërhequr dy nominimet e tij nga çmimet e ardhshme për “Grammy 2022”.  Drake ishte një nga pesë të nominuarit për albumin më të mirë Rap, për “Certified Lover Boy” dhe për Performancën më të Mirë Rap, për këngën e tij “Way 2 Sexy” (me Future dhe Young Thug). Artisti ka vendosur që për momentin mos ta komentojë këtë vendim të tijin.

Çmimet “Grammy” kanë qenë vazhdimisht në qendër të kritikave vitet e fundit me artistët që nominojnë për çmime

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *