DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa dhe Sia së shpejti në një projekt të përbashkët

Shpërndaje

Dua Lipa dhe Sia do të bashkëpunojnë në albumin më të ri të kësaj të fundit. Këngëtarja australiane do të sjell albumin e tretë, të titulluar “Music – Songs from And Inspired ByThe Motion Picture”.

Përveç Dua Lipës, ky album do të ketë bashkëpunime edhe me emra të tjerë të njohur në sferën e muzikës. Ky album do të sjellë po ashtu në vëmendje edhe këngët më të suksesshme të këngëtares së njohur.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *