DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa me urim special për ditëlindjen e Bella Hadid

Shpërndaje

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, ka zgjedhur fjalët më të bukura për një person.

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Bella Hadid, e cila dje festoi ditëlindjen.

Bella është edhe motra e Anwar, të dashurit të artistes shqiptare, me të cilin tashmë ka një lidhje publike.

Ne një postim në rrjetin social Instagram, Dua ka ndarë disa imazhe në të cilat ka uruar më të mirën për modelen.

“Urime ditëlindjen Baby Bells. Ti je e fortë, e bukur, e sjellshme dhe e kujdesshme. Nëse do mundeshe, do e përqafoje çdo person që të kalon afër. Shumë dashuri për ty”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Në po të njëjtin postim, dyshja shihen duke shijuar gota vere,  së bashku.

Dua Lipa me urim special për ditëlindjen e Bella Hadid 1Dua Lipa me urim special për ditëlindjen e Bella Hadid 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *