DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa na bëri të gjithëve krenarë me këtë lajm të fundit

Shpërndaje

Dua Lipa vazhdon të thyejë rekorde në industrinë e muzikës duke na bërë të gjithë krenarë.

Me anë të postimit të fundit, artistja bëri të ditur se platforma Spotify, e renditi atë si femrën më të dëgjuar për vitin 2021 deri tani dhe ka tejkaluar 61.9 milionë dëgjues brenda muajit.

“Dua Lipa është artistja më e dëgjuar femër në botë në Spotify, aktualisht ka tejkaluar 61.9 milionë dëgjues brenda muajit”, thuhet në një njoftim të publikuar në Instastory.

Dua Lipa na bëri të gjithëve krenarë me këtë lajm të fundit 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *