DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa njofton datat për performancat live për “Future Nostalgia”

Shpërndaje

Nga nëntori i 2022-it, prej Australisë dhe Zelandës së Re, Dua Lipa do i rikthehet skenave gjigande për të performuar albumin e saj “Future Nostalgia”. Lajmin e dha vetë Dua në ‘Instagram’, ku ftoi edhe fansat e saj që të nisin me prenotimin e biletës që tani.

Dua Lipa njofton datat për performancat live për "Future Nostalgia" 1Me shpresën se në 2022-in, gjithçka do jetë kthyer në normalitet, shumë do kenë fatin të dëgjojnë gjithë albumin e Duas, live nga ajo vetë.

“Po ndodh Australi dhe Zelandë e Re. Po e sjell turneun “Future Nostalgia” në nëntor 2022. Jam shumë e entuziazmuar që të ju shoh juve. Biletat në shitje të enjten në orën 14:00 sipas kohës lokale”, ka njoftuar Dua në Instagramin e saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *