DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa poston foto nga pushimet në Shqipëri : Ky vend është ëndërr

Shpërndaje

Prej disa ditësh artistja me famë ndërkombëtare Dua Lipa dhe familja e saj po kalojnë pushimet në Shqipëri, kryesisht ne bregdetin e Jonit.
Nga fotografite e publikuara ne Instagram, ylli i muzikes së bashku me partnerin e saj dhe familjen ndodhen në Sarandë dhe po qëndrojnë në ‘Kep Merli’.

“Vendi ëndërr në botë. Po kaloj çdo ditë këtu në rivierën shqiptare dhe nuk dua të largohem kurrë”; ka shkruar Dua në storyt e postuara teksa tregon Rivierën e bukur shqiptare.

Dua Lipa poston foto nga pushimet në Shqipëri : Ky vend është ëndërr 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *