DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa pozon për kopertinën e “Vanity Fair”

Shpërndaje

Dua Lipa, ka pozuar së fundmi për kopertinën e revistës së famshme, “Vanity Fair”. E veshur me një kostum nate ngjyrë të bardhë dhe flokët e zeza të gjata, Dua është dukur më se tërheqëse në këtë kopertinë
Ajo është duke shijuar suksesin e klipit të saj më të fundit, “Love Again”, e cila është një prej hiteve të albumit të saj më të fundit, “Future Nostalgia”, i cili u shpall vitin e kaluar albumi më i dëgjuar i një artisteje femër në Mbretërinë e Bashkuar.

Artistja shqiptare me famë botërore, ka qenë mjaft aktive gjatë këtij viti me këngë, klipe e intervista të shumta në mediume të rangut botëror.

Artikulli i Mëparshëm
Artikulli Tjetër

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *