DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa rikthehet me look te ri, lë ‘gojëhapur’ fansat me paraqitjen

Shpërndaje

Dua Lipa është ndër këngëtaret shqiptare që po thyen rekorde të njëpasnjëshme në industrinë ndërkombëtare.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj.

Ne një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare ka lënë ‘gojëhapur’ fansat me paraqitjen e fundit.

Me nje look krejt te ri , Dua është parë me plot stil, ndërsa mbante të veshur një bluzë dhe pantallona të shkurtra të të njëjtit dizajn.

Po ashtu në të njëjtin imazh është parë edhe qeni i saj, të cilin ajo dhe Anuar e kanë adaptuar.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *