DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa shkëlqen në “The Late Late Show” të James Corden

Shpërndaje

Dua Lipa ka bërë një paraqitje mbresëlënëse në  “The Late Late Show” të James Corden mbrëmjen e së enjtes.

Këngëtarja 25-vjeçare ndau me ndjekësit në Instagram disa imazhe ku shfaqej me një fustan vezullues, duke pozuar dhe vënë në pah linjat trupore.

Ylli i showbiz-it, e cila kohët e fundit u kthye nga pushimet që i kaloi në Los Angeles bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid, u pa duke performuar së bashku me yllin televiziv Corden në këngën e tyre kushtuar pandemisë.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *