DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa uron Rinën për ditëlindje: Jam me fat që të kam

Shpërndaje

Rina Lipa, motra e Dua Lipës feston sot ditëlindjen e saj të 20-të. Në këtë përvjetor të lindjes, Dua u kujdes t’i bënte një urim special, duke na sjell një buqetë fotografish dhe kolazhesh familjare.

“Dita zyrtare e Rinës. 20 vite me të, gëzuar ditëlindjen zemër! Jam kaq me fat që në këtë jetë kemi njëra-tjetrën, pavarësisht gjithçkaje.”- shkruan Dua.

Rina po bëhet një emër tepër i spikatur në botën e modelingut. Së fundmi ajo ishte imazh promovues për kompaninë e famshme të pijeve “Coca-Cola”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *