DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

Dyqani i Louis Vuitton bie pre e një grabitjeje

Shpërndaje

Dyqani i Louis Vuitton në qendrën tregtare në North Court në Illinois ka rënë pre e një grabitje. Me gjithë ndërhyrjen e policisë, autorët e grabitjes nuk janë identifikuar dhe kapur. Sipas njoftimit të policisë policia është vënë në ndjekje të 8 personave të dyshuar.

Sipas dyqanit, malli i vjedhur është në vlerën 66 mijë dollarë, por Louis Vuitton nuk ka dhënë detaje të tjera në lidhje me ato që janë vjedhur.

Së fundmi, janë publikuar edhe disa pamje që tregojnë ikjen e hajdutëve me duar të mbushura me produkte të brandit të njohur.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *