DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

E kishte mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja e njohur zbulon se është nënë e 2 djemve

Shpërndaje

44-vjecarja Sia Furler, mësohet se ka birësuar dy fëmijë vitin e kaluar. Këtë e ka konfirmuar vetë në një dalje për radiotelevizionin amerikan ‘SiriusXM Hits 1’.

“Adoptova dy djem vitin e kaluar. Ata ishin 18 vjeç, ndërsa tani janë të dy 19 vjeç. Po, unë i dua ata.”-  tha ylli i ‘Cheap Thrills’ para radiotelevizionit amerikan ‘SiriusXM Hits 1’.

Këngëtarja nuk i ka zbuluar emrat dhe identitet e tyre, ndërsa ka treguar se për ta ka qenë e vështirë të rrinin në karantinë, por e kanë shfrytëzuar këtë për të marr mësime edukative e fituar aftësi.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *