DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

E prezantoi me prindërit/Romanca mes Rita Orës dhe Taika Waititi duket se është bërë serioze

Shpërndaje

Romanca mes këngëtares së famshme Rita Ora dhe regjisorit Taika Waititi duket se është bërë serioze, teksa artistja ka ndërmarr hapin e radhës duke e prezantuar partnerin e saj me familjen.

Kjo u vu re edhe fundjavën që lamë pas, teksa ata morën pjesë në çmimet MTV EMA, ku dukeshin shumë të dashuruar

Kujtojmë që dyshja u takua për herë të parë në Australi, teksa Rita ishte pjesë e jurisë në “The Voice of Australia”, ndërsa Taika po xhironte filmin e tij të ri, ”Thor: Love and Thunder.”

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *