DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

E veshur me nje stil sportiv dhe shume thjeshte, Dukesha e Kembrixhit i befason te gjithe

Shpërndaje

Pas disa javësh me thirrje në Zoom, Dukesha e Kembrixhit është rikthyer të kryejë personalisht detyrat e saj mbretërore.
Nëna e tre fëmijëve zgjodhi një veshje të rehatshme për një vizitë në kopshtin Norfolk Fakenham.

Middleton kishte veshur një jelek nga Fjallraven, xhinse të zeza, atlete jeshile nga Superga, dhe një nga këmishat e saj nga Jaeger (ajo së e pari kishte veshur në publik në Chelsea Flower Show në 2019).

Pamjen e përfundoi me stilin e flokëve të saj gjysmë të kapura, gjysmë të lëshuara.

Me këtë veshje, një prej Dukeshave më të rëndësishme në botë i befasoi të gjithë. Me pushtetin dhe paratë që ajo ka mund të blejë gjithçka, por ka zgjedhur që para popullit të saj të transmetojë thjeshtësi dhe korrektesë në detyrën e caktuar.

E veshur me nje stil sportiv dhe shume thjeshte, Dukesha e Kembrixhit i befason te gjithe 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *