DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ed Sheeran pozitiv me Covid-19

Shpërndaje

Ed Sheeran ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Ka qenë vetë artisti i njohur që e ka bërë publik lajmin, nëpërmjet faqes së tij në Instagram, ku u shpreh se është në gjendje të mirë dhe se do të vazhdonte të jepte intervista dhe shfaqje të planifikuara, nga shtëpia.

Sheeran tha: “Kërkoj falje kujtdo që kam zhgënjyer duke anulluar disa nga planet e mia.”

“Hej djema, një shënim i shpejtë për t’ju thënë se fatkeqësisht kam rezultuar pozitiv me Covid, kështu që tani jam duke u izoluar dhe duke ndjekur udhëzimet e qeverisë.Kjo do të thotë që unë tani nuk jam në gjendje të vazhdoj me ndonjë angazhim personal, kështu që do të bëj sa më shumë intervista/shfaqje të planifikuara që mundem nga shtëpia.”

 

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Ed Sheeran (@teddysphotos)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *