DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Elhaida Dani prezanton albumin e ri në Tiranë, nuk mungon as Riccardo Cocciante

Shpërndaje

Surpriza, të cilën Elhaida kishte kohë për të cilën punonte, albumi i saj më i ri, u zbulua mbremjen e djeshme në sallën e mbushur me adhurues të muzikës dhe zërit të saj.

Elhaida Dani prezanton albumin e ri në Tiranë, nuk mungon as Riccardo Cocciante 1Në mbremjen e djeshme nuk mungoi as këngëtari dhe kompozitori i madh italian, Riccardo Cocciante i cili tashmë ndihet pak a shumë si një kumbar i karrierës së Elhaidës pas përvojës në “The Voice Italia”.

Elhaida Dani prezanton albumin e ri në Tiranë, nuk mungon as Riccardo Cocciante 2“ZANIN” është një minialbum me 5 këngë, të cilat të gjitha do të vijnë të shoqëruara me klipe fantastike.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *