DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Ellen DeGeneres lancon linjën e kujdesit ndaj lëkurës

Shpërndaje

Në episodin e radhes të “The Ellen DeGeneres Show”, moderatorja Ellen DeGeneres njoftoi se po lanson një linjë të kujdesit të lëkurës të quajtur “Kind Science”.

“Kam nje lajm per ju për të cilin jam shumë e emocionuar. Eshte dicka ne te cilen kam punuar për këto për tre vjetet e fundit dhe jam e emocionuar ta ndaj atë me ju sot”, tha ajo.

DeGeneres vazhdoi të njoftojë përpjekjen e saj të re të biznesit, duke e përshkruar linjën e kujdesit të lëkurës si, “kujdesi pozitiv i lëkurës për moshën që funksionon në të vërtetë”.

Ndërsa duket se slogani i kesaj linje te re do te jete “përqafoni moshën, jo rrudhat tuaja”, Ellen ka njoftuar se produktet do te jene gati per shitje pas dates 26 tetor.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KS By Ellen DeGeneres (@kindscience)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *