DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Elon Musk baba për herë të gjashtë

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Grimes, njëherësh edhe partnerja e Elon Musk ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit. Lajmi u bë publik nga vetë Drejtori i Përgjithshëm i Tesla në rrjetin social ‘’Twitter’’.
“Mami dhe foshnja janë mirë”, – shkroi në rrjetin social Musk, teksa më pas shumë urime e komente iu adresuan nga miqtë dhe dashamirësit. Kjo është hera e gjashtë që Musk bëhet baba. Ai ka pesë fëmijë të tjerë nga martesat e mëparshme.
Musk, 48-vjeç, është në lidhje me këngëtaren kanadeze, Grimes që nga viti 2018. Ata u shfaqën për herë të parë në publik në eventin e madh të modës “Met Gala” në vitin 2018.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *