DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Elvana Gjata publikon projektin e ri muzikor

Shpërndaje

Këngëtarja Elvana Gjata ka sjell projektin më të ri të titulluar “Loti”. Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarja dhe kënga vjen e shoqëruar  me një videoklip mjaft interesant që e sjell Elvanën në stilin e saj. Kënga është pritur shumë mirë deri më tani nga fansat dhe ka arritur 250 mijë klikime në Youtube, vetëm 13 orë pasi u lancua.

Kjo këngë vjen pas albumit “Çelu” të cilin këngëtarja e njohur e publikoi rreth një muaj më parë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *