DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Emma Stone bëhet nënë për herë të parë

Shpërndaje

Emma Stone është bërë nënë për herë të parë. Sipas revistës ‘’People’’, fëmija erdhi në jetë në 20 mars në Los Angeles dhe është vajzë.  Çifti ende nuk e ka bërë të ditur emrin e foshnjës së porsalindur dhe nuk janë prononcuar për mediat.

Stone është e martuar me komedianin, shkrimtarin e regjisorin e njohur Dave McCary.

Ata kanë filluar të takohen që nga viti 2017, ndërsa majin e vitit të kaluar u raportua se u martuan fshehurazi.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *