DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Emocionuese/ Pas 3 javësh në karantinë ylli i muzikës botërore bashkohet me familjen

Shpërndaje

Pasi qëndroi për plot 3 javë në karantinë, larg familjes dhe njerëzve të tij të dashur, Robie Williams është kthyer në shtëpi shëndoshë e mirë. Fotot familjare teksa ai përqafonte vajzën Theodora 7 vjeç dhe djalin 5-vjeçar Charlton dhe pamjet prekëse të takimit  emocionues bënë xhiron në rrjet.

Momentin prekës u shpërndarë në Instagram nga bashkëshortja 40-vjeçare e artistit.

Emocionuese/ Pas 3 javësh në karantinë ylli i muzikës botërore bashkohet me familjen 1“Pas 3 javësh… u ribashkuam”- Shumë të lumtur ta kemi babin në shtëpi pas largësisë së karantinës”-, shkroi ajo në mediat sociale.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *