BEING CHARGED

Write to ask

Fashion
Lifestyle
Art & Culture
Business & Career

News of the Week

Jennifer Lopez i shtohet kastit të filmit “The Mother” 14

Recent Articles

Jennifer Lopez i shtohet kastit të filmit “The Mother” 15
Anuela Ristani - Të mbështesim gratë në biznes dhe sipërmarrje 16
Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars 19
Historia e pabesueshme/Nga pastruese në pasarelat botërore si modele e Gucci-t! 20
Autoportreti me 154 këngë i Paul McCartney, publikohet data e lancimit 22
Disa orë para intervistës së Megan dhe Harry, Mbretëresha Elizabeth lajmëron fjalimin në BBC 23
Rikthimi në modë i perlave, klasikeve të përjetshme 24
Disa nga veshjet më të mira të London Fashion Week 2021 25
‘’Koronavirusi e transformoi jetën time’’ - Rita Ora rrëfen detaje nga albumi i tretë 26
en_USEN