BEING CHARGED

Write to ask

Showbiz

Bebe Rexha does not forget the Albanian customs, she plants vegetables in the garden

Share

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, nuk i harron zakonet shqiptare, madje është ndër personazhet shqiptare me famë botërore që më së tepërmi i promovon ato dhe Shqipërinë.

Kësaj radhe përmes një video të publikuar në InstaStory, ajo ka treguar se ka mbjellë në oborrin e shtëpisë së saj në LA perime të ndryshme si speca, domate e tranguj.

Në videon e publikuar Bebe tregon pamjet e bahçes teksa bashkë me tezen ujisin perimet dhe kërkon edhe këshilla sesi mund t’i rrisë ato.

Komunikimit mes tyre shpesh zhvillohet edhe në gjuhën shqipe.

Bebe Rexha does not forget the Albanian customs, she plants vegetables in the garden 1

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN