BEING CHARGED

Write to ask

Showbiz

Rita Ora is engaged to Romain Gavras? The singer is photographed with the diamond ring on her finger

Share

Rita Ora duket se po jeton një histori të bukur dashurie me regjizorin Romain Gavras. Ata u fotografuan këtë fundjavë në Londër së bashku, mjaft të lumtur me njëri-tjetrit.

Këngëtarja, 29 vjeçare, dukej në formë të mirë në një xhaketë të zezë dhe një palë tuta sportive gjatë kthimit në shtëpi.Syrit të paparacëve nuk u ka shpëtuar as unaza e diamantit që
artistja shqiptare mbante në dorë ; detaj i cili ka ndezur thashethemet se ajo dhe Romain janë fejuar.Lidhur me lajmin për fejesën, zëdhënësit e Ritës dhe Romain kanë refuzuar të përgjigjen.

Rita ka filluar të takohet me Gavras që nga korriku kur u fotografuan për herë të parë në një mbrëmje bashkë.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN