BEING CHARGED

Write to ask

Showbiz

The sweet reception comes to an end, Arbana Osmani becomes a mother for the second time

Share

Moderatorja e dashur per publikun Arbana Osmani ka sjelle ne jete femijen e saj te dyte. Lajmin e ka bere te ditur, partneri i moderatores, regjizori i njohur Eduard Grishaj. ”Lindi Dielli” ka shkuar Eduardi ne nje fotografi qe ka postuar ne mediat sociale, duke na njohur keshtu edhe me emrin e vogelushit. Nena dhe vogelushi gezojne shendet te plote. Ky eshte femija i dyte i moderatores, e cila nga martesa e pare ka edhe nje djal me emrin Jon.

 

 

View this post on Instagram

 

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN