BEING CHARGED

Write to ask

Showbiz

Hailey Bieber dismisses rumors of pregnancy

Share

Dy muaj me pare Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey Bieber festuan përvjetorin e tyre të dytë të martesës.
Pas martese mediat nuk jane ndalur te shkruajne mbi shtazenine e supozuar te Hailey.

Së fundmi, ka qene “Us weekly”, e cila raportoi se dyshja është në pritje të fëmijës së parë dhe lajmi i gezueshem u be viral kudo. Mirëpo, edhe një herë ky lajm rezultoi i pavërtetë.

Vetë Hailey ka reaguar nëpërmjet një Instastory, ku ka mohuar këto zëra, teksa kërkon që mediat të sigurohen para se të shkruajnë lajme të pavërteta.

”Që kur ju njoh e di që doni gjithnjë të jeni të parët për lajme ekskluzive! Unë nuk jam shtatzënë. Ju lutem ndaloni së shkruari lajme të rreme nga” burimet “ tuaja dhe përqendrohuni në ato që janë të rëndësishme si zgjedhjet për shembull.” – shkroi ajo ne Instagram.

The couple was celebrated in 2018 in New York, while in less than a year later they would host a family ceremony at the Montage Palmetto Bluff in South Carolina that according to the media cost about $ 500,000.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN