BEING CHARGED

Write to ask

Showbiz

The bad news for Johnny Deep does not stop, after the trial, he loses the role in "Harry Potter"

Share

Aktori hollivudian Johnny Deep ka humbur gjyqin me tablodidin britanik ”The Sun” , te cilin e kishte paditur me heret per shpifje. Sipas tij gazeta kishte publikuar nje shkrim ku e akuzonte Deep se kishte sulmuar ish-gruan e tij Amber Heard, gjatë marrëdhënies së tyre. Ne vendimin fillestar disa muaj me pare, gjykata e kishte hedhur poshte pretendimin e Deep , duke dal ne perfundimin se ” ajo cka kishte shkruar gazeta ishte e vertete” dhe se dyti ajo e detyroi aktorin te paguaje 706 mije euro dhe i ka refuzuar apelimin e ceshtjes. Por menjehere pas kesaj, lajme te keqija vijne edhe ne lidhje me karrieren e tij. Se fundmi Mads Mikkelsen është bashkuar me ekskluzivitetin e Harry Potter!

”Warner Bros”. përmes IndieWire njoftoi se aktori 55-vjeçar do të zëvendësojë Johnny Depp si Gellert Grindelwald në Fantastic Beasts 3.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN