BEING CHARGED

Write to ask

Art & Culture

Gili publishes new song "Beso"

Share

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Gili, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Beso” titullohet kënga e saj e re, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur bashkëshorti i saj, Ilir Berani, ndersa i gjithë projekti u kompletua në studion e kompozitorit të njohur.

Gili gjithashtu vjen mjaft atraktive në videoklipin e ri, për të cilin ka zgjedhur vende të veçanta realizimi.

Fevzie Konushevci – Berani (emri i vërtetë) numëron vite të shumta në skenë, teksa i ka qëndruar besnike stilit të saj të këndimit që nga fillimi i karrierës

https://youtu.be/7XeWO-qU8rc

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN