DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Era Istrefi mahnit me fotot nga pushimet

Shpërndaje

Era Istrefi kengetarja e mirënjohur që ka arritur edhe famë ndërkombëtare, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi, sic edhe na konfirmon nga Instagrami i saj, duke ndarë disa fotografi dhe video me ndjekësit e saj.

Ajo ka zgjedhur bregdetin në Jugun e Shqipërisë nga ku publikon shpesh video dhe foto.

Era ka shpërndarë disa fotografi me një kapelë Prada ngjyrë rozë që kujton pikërisht veshjen në hitin e saj të madh “Bonbon”.

Ajo nuk ka hezituar të vë në plan të parë edhe pjesën e pasme të fizikut të saj në imazhet e reja.

Era Istrefi mahnit me fotot nga pushimet 1

Era Istrefi mahnit me fotot nga pushimet 2

Era Istrefi mahnit me fotot nga pushimet 3

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *