DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture

Ermal Meta lançon ne fillim te Marsit, albumin e tij me te ri “Tribu Urbana”

Shpërndaje

Ermal Meta nxjerr albumin e ri me date 12 Mars me titull “TRIBU URBANA” . Albumi perbehet nga 11 kenge qe prezantohet secila me nga nje fotografi te vecante.

“Jam shume i emocionuar per albumin e ri” shprehet Ermali ne rrjetet sociale ku ka bere dhe prezantimin e kengeve.

“Frymezimi per krijimin e ketij albumi erdhi nga deshira per ti bere gjerat bashke. Nuk ka lumturi nese nuk e ndan ate, nuk ka humor, nese nuk qesh me dike, nuk ka dashuri nese nuk ia shpreh dikujt.”

Ermal Meta lançon ne fillim te Marsit, albumin e tij me te ri “Tribu Urbana” 1

https://www.instagram.com/p/CLT6q18jYgO/?igshid=1artob5hpz97g

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *