DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Esenca e jetës”- Alban Skënderaj publikon foton e ëmbël familjare

Shpërndaje

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë nisur pushimet së bashku me dy fëmijët e tyre, Ameli e Duam.

Kengetari ka ndarë me ndjekësit e tij një foto të ëmbël familjare, ku shfaqet shumë i lumtur krah Miriam Canit dhe dy vogëlushëve në pishinë.

“Esenca e jetës ”– shkroi Alban Skënderaj në përshkrimin e imazhit, duke treguar se familja e tij është gjithçka për të.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej shumë vitesh dhe duket se koha nuk e ka zbehur dashurinë e tyre.

“Esenca e jetës”- Alban Skënderaj publikon foton e ëmbël familjare 1

“Esenca e jetës”- Alban Skënderaj publikon foton e ëmbël familjare 2

“Esenca e jetës”- Alban Skënderaj publikon foton e ëmbël familjare 3

“Esenca e jetës”- Alban Skënderaj publikon foton e ëmbël familjare 4

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *