DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Familja e Dua Lipes zgjedh Ulqinin për t’i kaluar pushimet

Shpërndaje

Familja e Dua Lipës ndodhet në Ulqin.

Dukagjin Lipa së bashku me familjen e tij kanë zgjedhur Ulqinin për ti kaluar disa ditë pushimi.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet postimit të disa fotografive në Instagram.
Në fotot e postuara shihet ai, bashkëshortja e tij dhe fëmijët, por mungon Dua. Duket se këngëtarja nuk po i shoqëron prindërit gjatë pushimeve.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *