DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Familja mbretërore britanike publikon portretin e ëmbël familjar

Shpërndaje

Edhe pse në respekt të kushteve të pandemisë dhe distancimit social, familja mbretërore britanike ka sjellë këtë vit një portret familjar. Një foto e tillë ishte e duhura për ta mbyllur një vit kaq të vështirë, duke shpresuar se 2021-shi do të vijë më i mbarë.

Në këtë foto sigurisht vërehej mungesa e Pinc Harry dhe  Meghan Markle.

Çfarë ra në sy në kartolinën e familjes mbretërore ishte fakti që Duka Harry dhe Dukesha Meghan Markle mungonin.

Kate Middleton, u shfaq e veshur me një pallto jeshile të errët, ndërsa Mbretëresha Elisabeth II mbante veshur një me pallto të kuqe dhe kapele në po në të njëjtën ngjyrë.

Familja mbretërore britanike publikon portretin e ëmbël familjar 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ