DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Familja Mbretërore shtohet me vajzë/ Elia Zaharia dhe Princ Leka prindër pë herë të parë

Shpërndaje

Princ Leka dhe Princeshë Elia Zaharia jane bere prindër për herë të parë. Elia ka sjellë në jetë një vogelushe në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Geraldina. Princesha dhe vajza gezojne shendet te plote.

Lajmi i shtatzenise u be i njohur vetem pak kohe me pare, teksa cifti u fotografuan rrugëve të kryeqytetit duke shetitur dorë për dore.

Cifti jane fejuar qe prej vitit 2010 ne Paris, ndersa vetem para 4 vitesh do te vendosnin te kurorezoheshin ne martese ne nje ceremoni speciale ne Tirane, me pranine e  nje sere personalitetesh nga familjet mbreterore europiane dhe jo vetem.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *